W wielu branżach jest niemożliwe prowadzenie działalności bez odpowiedniego oprogramowania komputerowego, które pomaga i wspiera przedsiębiorcę na każdym etapie. Na rynku działa wielu producentów takich oprogramowań, zatem jest w cym wybierać.

Kto może korzystać z programu PC- Gastronom?

oprogramowanie pc-gastronomNie bez powodu się uważa, że prowadzenie gastronomi jest jednym z najtrudniejszych biznesów, gdyż wymaga to połączenia wielu działań jednocześnie. Nie może dobrze działać restauracja bez dobrych kucharzy, kelnerów czy managerów. Jeżeli już mamy odpowiednią kadrę pracowników, to warto zainwestować w oprogramowanie PC-Gastronom, które dedykowane jest wszystkim restauracją, barom, knajpom i punktom garmażeryjnym. Jest to program opracowany przez firmę Insoft, która jest obecna na polskim rynku już od bardzo wielu lat i jej znana z profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorców. Ich oprogramowania są tworzone w taki sposób, aby pozwalały na wykonywanie maksymalnie dużej ilości operacji przy jednoczesnej prostej obsłudze. Z PC-Gastronom bez problemu połączymy kuchnię, kasy i działania kelnerów. Program przede wszystkim posiada przejrzysty interfejs, z którym poradzą sobie nawet mniej doświadczeni pracownicy. Posiada panel szybkiej sprzedaży, która pozwala na błyskawiczne znalezienie pożądanej pozycji oraz ekran sprzedaży dający szybki podgląd każdego zamówienia. Oprogramowanie bez problemu współpracuje z większością terminali płatniczych, czytnikami kart magnetycznych czy z wagami.

Dobór odpowiedniego oprogramowania komputerowego do rodzaju prowadzonej działalności jest bardzo ważne, ponieważ bezpośrednio wpływa na bieżącą pracę. W gastronomi liczą się proste, ale zaawansowane technicznie rozwiązania, która dotyczą wszystkim działów.

Related Posts