Mam tak, że przyzwyczajam się do rzeczy, które noszę. Nie wiem skąd wzięło się moje przywiązanie do ciuchów oraz akcesoriów ale zawsze ciężko mi jest coś wyrzucić. Tak samo było z moim plecakiem szkolnym – wyglądał on już naprawdę średnio ale dopiero wielka dziura zmusiła mnie do zaczęcia poszukiwań nowego plecaka.

Nowy plecak do szkoły znalazłem przypadkiem

plecak szkolnyMyślałam, że wybór nowego plecaka będzie trudniejszy. Tymczasem, w czasie zakupów w galerii znalazłem dla siebie najbardziej epicki plecak szkolny jaki dotąd miałem. Uwielbiam Star Wars, a w witrynie sklepu, który znany jest raczej z wysokiej jakości walizek podróżnych zobaczyłem plecak z maską Lorda Vadera na froncie. Maska ta wyglądała bardzo fajnie, była ona z materiału ale jednocześnie była to maska 3D. Wyglądało to po prostu super. Mimo, że nawet ściągacze w suwakach mają w sobie motyw ze Star Wars, to plecak ten nie wygląda dziwnie i jego dizajn nie jest przesadzony. Plecak dostępny był w dwóch wielkościach S+ oraz M, ja wziąłem oczywiście ten większy, bo pierwsza wielkość plecaka była przeznaczona dla małych dzieci. Wielkość M jest natomiast plecakiem o rozmiarach bardzo optymalnych i świetnie mi się sprawdza. Jest wykonany z wodoodpornego materiału i ma usztywniony spód, co zawsze jest wielkim plusem. Plecy też są usztywnione ale mimo tego mając go na plecach czuję, ze plecak jest miękki. 

Mój nowy plecak jest świetnym połączeniem dizajnu z komfortem noszenia. Podoba mi się to, że jest on wykonany z mocnych materiałów, a mimo to nie kosztował on majątku. Jest bardzo dobrze zaprojektowany i bardzo wygodnie mi się go używa, bo wszystko mieści mi się idealnie – układ w środku plecaka jest bardzo przemyślany. Nie muszę chyba mówić o tym, że rzeczy takie jak regulowane szelki są bardzo miękkie. Jest to po prostu plecak o wysokim standardzie.

Related Posts