Przez wiele lat oszczędzaliśmy z żoną niemal każdy grosz, ponieważ mieliśmy w głowie pewien cel. Zaciskaliśmy pasa po to, by móc zakupić dom w Lublinie, bez posiłkowania się kredytem. Stwierdziliśmy, że przemęczymy się przez parę lat, by móc żyć beztrosko przez resztę życia. Gdy zebraliśmy odpowiednią sumę, obiektami naszego zainteresowania stały się domy w Lublinie.

Zakup nowoczesnego domu w Lublinie

nowoczesne domy - LublinMuszę przyznać, że przez ostatnie miesiące oszczędzanie dało mocno w kość zarówno mnie, jak i mojej ukochanej. Byliśmy już tym procesem bardzo zmęczeni. Odmawialiśmy sobie wszelkich przyjemności. Ostatnio na wakacjach byliśmy jeszcze wtedy, gdy byliśmy narzeczeństwem. Braliśmy też bardzo dużo nadgodzin, co również wpływało negatywnie na nasze samopoczucie. Jednak kiedy zebraliśmy odpowiednią sumę, znacznie odżyliśmy. Od razu też zaczęliśmy oglądać ogłoszenia dotyczące nieruchomości. Interesowały nas nowoczesne domy – Lublin jest naszym miastem rodzinnym, toteż właśnie w nim chcieliśmy zakupić cztery kąty. Byliśmy bowiem do tego miasta niezwykle przywiązani. Przez wiele dni przeglądaliśmy ogłoszenia dostępnych na lubelskim rynku domów. W oko wpadł nam szczególnie jeden z nich. Był rewelacyjnie urządzony, przez co niewiele musielibyśmy w nim zmieniać. Skontaktowaliśmy się z jego właścicielem i umówiliśmy na oględziny. Mieliśmy nieodparte wrażenie, że mogłoby to być nasze miejsce na ziemi.

Kiedy oglądaliśmy dom z ogłoszenia, byliśmy nim zachwyceni. Był on bowiem urządzony w naszym guście i był niezwykle nowoczesny. Kolejny tydzień zajęło nam zastanawianie się, czy bylibyśmy szczęśliwi właśnie w tym domu. Pokazywaliśmy jego zdjęcia nawet naszym znajomym. I kiedy również oni stwierdzili, że jest to dom dla nas, postanowiliśmy dłużej się nie wahać.

 

Related Posts