Nigdy nie godziłem się na pracę poza miastem, bo mi się to nie opłacało. Musiałem płacić pracownikom delegacje, załatwiać noclegi, które wcale do tanich nie należały. Zrezygnowałem z tego całkowicie, ale jak zgłosił się do mnie przyjaciel, to przecież nie mogłem mu odmówić pomocy.

Załatwienie tanich noclegów pracownikom

krótkoterminowe tanie noclegi pracowniczeTylko przez wzgląd na wieloletnią przyjaźń zgodziłem się, aby moi pracownicy pracowali poza województwem. Za wykonanie prac miałem dostać o wiele wyższą stawkę, która jeszcze bardziej zachęciła mnie do pojęcia działań w tym temacie. W pierwszej kolejności musiałem załatwić pracownikom jakiś nocleg. Wyjechać mieli na tydzień i dlatego interesowały mnie wyłącznie krótkoterminowe tanie noclegi pracownicze, bo inna opcja mi się nie kalkulowała. Przyjaciel powiedział mi, że w Krakowie są dostępne kwatery dla pracowników w niskich cenach i dzięki temu mogę znaleźć tanie noclegi. Skontaktowałem się z kilkoma miejscami i bywałem to, które wynajmowało pokoje pracownicze na krótki termin. Zarezerwowałem pokoje dla pracowników i poszedłem poinformować ich o zleceniu poza miastem. Pracownicy nawet się ucieszyli z tego zlecenia, gdyż było ono lepiej płatne a wyjazd był tylko na tydzień. Pokoje, które im załatwiłem były tanie, ale komfortowe. Każdy z nich miał dostęp do własnej łazienki i na piętrze była wspólna kuchnia z dużą lodówką. Pracownicy wyjechali samochodem służbowym w niedzielę wieczorem, bo od następnego dnia z samego rana czekało na nich dużo pracy.

Od tamtego czasu zdecydowałem się jednak świadczyć usługi poza siedzibą firmy. Udało mi się znaleźć tanie noclegi i dzięki temu to się opłacało. Wcześniej za jeden nocleg płaciłem pięć razy więcej i to była zasadnicza różnica. Nie lubiłem przepłacać jak każdy.

 

Related Posts