Od dziesięciu lat pracuję w wielkiej firmie korporacyjnej. Codzienny siedzący tryb życia sprawił, że mając trochę ponad trzydzieści lat czuję się jak starszy schorowany facet. Pracujemy po dwanaście godzin dziennie, często nawet nie mam czasu rozprostować sobie nóg. Już kilkakrotnie od lekarza słyszałem, że muszę zmienić tryb mojego życia.

Polecam masaże fizjoterapeutyczne w Łodzi

masaż fizjoterapeutyczny łódźCiężko jest zmienić tryb życia, jeśli nie ma się opcji zmiany pracy. Niestety, taka jest prawda, że pieniądze, które obecnie zarabiam są duże, a zmiana jej wiązałaby się z ogromnym spadkiem pensji. Mam kredyty, zobowiązania miesięczne i nie mogę w tej chwili podjąć tak drastycznej decyzji. Dlatego postanowiłem, że poświęcę chociaż odrobinę mojego wolnego czasu na aktywność fizyczną i ćwiczenia. Z początku starałem się sam wymyślać sobie jakieś różnego rodzaju formy aktywnego spędzania czasu. Ale ból kręgosłupa tak się nasilał, że o bieganiu czy jeździe na rowerze mogłem na zawsze zapomnieć. Nagminnie brałem tylko środki przeciwbólowe, aby przetrwać kolejny dzień w pracy. Z pomocą przyszedł mi masaż fizjoterapeutyczny Łódź to miejscowość, gdzie znajduje się gabinet. Przyznam, że dla mnie była to ostateczność, ale znajomy polecił mi ten gabinet twierdząc, że tam zdziałają cuda. Faktycznie kilka sesji, a ja poczułem się o wiele lepiej.

Wiadomo, to dopiero początek drogi i w gabinecie poinformowali mnie, że muszę przychodzić regularnie, byśmy nie stracili tego, co udało się nam już wypracować. Postanowiłem, że nie zrezygnuję i nawet wykupiłem sobie karnet, żebym się nie wymigiwał. Teraz chodzę tam już z przyjemnością. Jest to dla mnie czas odpoczynku, mogę wyłączyć myślenie, a jednocześnie w ten sposób ktoś dba o poprawę mojej fizycznej sprawności.

Related Posts