Jestem wielką paznokci hybrydowych i nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania bez tzw. „zrobionych paznokci”. Kiedyś używałam lakierów tradycyjnych i sama malowałam sobie paznokcie, ale uważam, że hybrydy są milion razy lepsze. Niezwykle cieszę się, że coś takiego w ogóle zostało wynalezione.

Manicure hybrydowy w salonie został wykonany perfekcyjnie

manicure hybrydowy łódźNa paznokcie zawsze jeździłam do kosmetyczki. Jednakże szczerze przyznam, że zawsze myślałam, że jeżeli chodzi o manicure hybrydowy Łódź ma dobre salony, ale nie są one nie wiadomo jak niesamowite. Tymczasem ostatnio trafiłam do najlepszej stylistki paznokci i najlepszego salonu w mieście, który zdecydowanie nie odbiega od najlepszych gabinetów kosmetycznych w Warszawie. Na salon ten trafiłam przypadkiem kiedy robiłam zakupy i zobaczyłam wejście do tego salonu, które bardzo mi się spodobało. Postanowiłam tam zajrzeć i zapisałam się na zrobienie hybryd. Paznokcie hybrydowe jakie wykonała dla mnie kosmetyczka strasznie mi się spodobały. Od razu zauważyłam, że stylistka paznokci, która mnie obsługiwała ma naprawdę duże doświadczenie i jest prawdziwą profesjonalistką. Bez problemu wykonała dla mnie wymyślone przeze mnie skomplikowane zdobienie, a przy tym fajnie mi się z nią rozmawiało. Siedziałam tam sporo czasu z uwagi na to, że manicure był bardzo czasochłonny, ale warto było, bo zdobienie wyszło niesamowicie. Była to bardzo precyzyjna robota, ale stylistka poradziła sobie z nim doskonale.

Mogę śmiało powiedzieć, że w salonie tym robią najlepszy manicure hybrydowy. Nie dosyć, że miejsce jest po prostu przepiękne jeżeli chodzi o aranżację wnętrza gabinetu, to jeszcze pracują tam prawdziwi profesjonaliści. Zauważyłam też, że stylistka używała do robienia hybryd bardzo profesjonalnych, a co za tym idzie drogich lakierów hybrydowych, a więc świadczy to o naprawdę wysokiej klasie salonu.

 

Related Posts