W naszej firmie wszystko dobrze się układało. W tym roku podpisaliśmy ważny kontrakt z dużą firmą. W biznesie ważne jest porozumienie firm i wzajemna współpraca. Wszystko to jest zasługą naszego bardzo komunikatywnego i sympatycznego szefa. Z każdym się zawsze dogada. Teraz akurat rozbudowuje nasze miejsce pracy.

Zakup mebli konferencyjnych

meble konferencyjne białystokDowiedziałam się, że w planach jest zrobienie dużej sali konferencyjnej, żeby mieć gdzie debatować. Goście zagraniczni często nas odwiedzali i nieraz niewygodnie było umawiać się z nimi na drugim końcu miasta. Trzeba było zamówić odpowiednie meble konferencyjne Białystok na szczęście słynął z najlepszych gatunkowo mebli i całe województwo zamawiało stąd wszystkie niezbędne elementy do sal konferencyjnych. Szef pytał pracowników, jakie krzesła będą najlepsze i jak duży stół wybrać. Zawsze liczył się z naszym zdaniem, co nam pochlebiało. Uważał, że nie ma sensu kupować kilku osobnych stolików, ponieważ wtedy będzie zachowany pewien dystans między nami. Pokazał nam nawet katalog z meblami i poprosił o poradę. Wszyscy wspólnie zastanawialiśmy się, jakiego koloru wybrać krzesła i postawiliśmy w końcu na bezowe, z dużym, wygodnym oparciem. Konferencje często trwają po kilka godzin i wszyscy muszą mieć odpowiedni komfort. Stół z kolei wzięliśmy w kolorze białym, ponieważ jest to kolor uniwersalny i rozświetla pomieszczenie. Wszyscy byli zadowoleni, bo dość szybko udało nam się podjąć decyzję.

Teraz czekamy tylko aż nasze zamówienie zostanie zrealizowane. Jestem pewna, że będzie to świetnie wyglądało. Na pewno wiele konferencji odbędzie się przy naszym wspólnie wybranym stole. Jeszcze tylko trzeba zakupić rzutnik i projektor i będzie można zaczynać z własnymi konferencjami. Ciekawe, jak innym spodoba się nasza sala.

Related Posts