Faktem jest to, że czasem potrzebujemy w życiu jakiejś odmiany. Możemy zmienić styl ubierania się, ale przede wszystkim zmieniamy kolor włosów. W dzisiejszych czasach trudno jest spotkać kobietę, która miałaby naturalny kolor włosów. Zazwyczaj uważamy, że nie jest idealnie do nas dopasowany. Pojawiają się także siwe włosy, które nie każdy uważa za hit sezonu. Do wyboru mamy bardzo wiele kosmetyków do farbowania. Które są najlepsze?

Czy warto używać naturalnej henny do włosów?

naturalna henna do włosów khadiBardzo wiele kobiet farbuje włosy od lat. Niektóre panie cały czas chcą zachować ten sam kolor, natomiast inne co jakiś czas eksperymentują z nowymi barwami. Faktem jest to, że bardzo wiele farb zawiera w swoim składzie amoniak, który może uszkadzać strukturę włosa. Przekonało się o tym bardzo wiele osób. Jakiś czas temu pojawiła się na rynku naturalna henna do włosów Khadi. Część osób zastanawiała się, czy faktycznie będzie się sprawdzać podczas farbowania. Okazuje się, że jest dużo lepsza niż tradycyjne farby. W jej składzie nie znajdziemy sztucznych barwników, konserwantów czy amoniaku. Są tam jedynie naturalne wyciągi roślinne, które nadają włosom bardzo intensywny kolor i blask. Henna sprawia, że włosy są mocne, nie rozdwajają się, przestają się łamać i wypadać. Można mieć wrażenie, że jest ich dużo więcej, ponieważ henna nadaje im także objętości. Kolor jest wyrazisty, doskonale pokrywa także siwe włosy i nie wypłukuje się tak szybko.

Większość kobiet przyznaje, że regularnie farbuje włosy. Jest to coś zupełnie oczywistego. Można zmienić swój wygląd i mieć taki kolor, o jakim zawsze się marzyło. Farbowanie może niszczyć włosy, dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, aby zamiast farby wybrać naturalna hennę. Działa doskonale i nie uszkadza struktury włosa. Kolor jest bardzo intensywny i utrzymuje się przez długi czas. Wybór kolorów jest bardzo duży, a ceny bardzo niskie.

Related Posts