Jestem tradycjonalistką. Nie pędzę za modą, daleko mi do nowoczesnych trendów. Dlatego mój dom nie jest na planie kwadrata, nie ma w oknie rolet, a na podłodze żywicy. Dobrze mi z tym, że mój dom jest wyjątkowy, ja się w nim dobrze czuję, a ludzie są zachwyceni wnętrzem i często mnie odwiedzają.

Który bydgoski sklep z zasłonami jest najlepszy?

zasłony bydgoszczNajczęściej, gdy przychodzi do mnie ktoś nowy, jest zaskoczony zasłonami w moich oknach. A nie wiem czemu, bo mój dom już z zewnątrz przypomina raczej zamczysko lub stary pałacyk niż willę na przedmieściach. Już sama bryła i kształt okien powodowały, że technicznie dobrać do nich żaluzje lub rolety nie byłoby prostą sprawą. Ale pomijając to, charakter wnętrz mojego domu narzucał ciężkie zasłony, które automatycznie nadawały nobliwy charakter salonu i sypialni. Zanim kupiłam swój obecny dom nawet nie sądziłam, że ludzie mają jeszcze w oknach zasłony. Później zasłony bydgoszcz, to strony, które przeszukiwałam przez tydzień. Stamtąd dowiedziałam się, że zasłony nie tylko nadają charakter wnętrzom, ale również są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Zdecydowanie trudniej jest czyścić rolety czy żaluzje. Poza tym, zasłony wyciszają wnętrza. Choć ten argument mało mnie przekonał. W moim domu nie działo się nic co trzeba by było wyciszać, a sąsiadów miałam pół kilometra dalej. Muszę jednak przyznać, że jedne zasłony kupione, drugie uszyte – były niepowtarzalne. Wygląd ciężkich kotar zachwycał moich gości i tworzył naprawdę fajny, trochę mroczny, klimat. Na szczęście jestem z tych osób nie bojących się.

Wszystko ma swój urok. Nawet stare domy, których wiele części wymaga natychmiastowej wymiany. Jednak nie mając dzieci, mogę się temu poświęcić. Zarabiam pieniądze uczciwie i wydaję je na to co sprawia, że jestem w życiu szczęśliwsza.

Related Posts