Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą korekcji różnych problemów estetycznych skóry. Zabieg ten polega na wykonaniu wstrzyknięć substancji takich jak, witaminy i mikroelementy do skóry właściwej.

Piękne ciało i młody wygląd dzięki mezoterapii

mezoterapia - SzczecinDostępnych jest wiele metod pielęgnacji i regeneracji skóry. jedną z nich jest mezoterapia – Szczecin, stosowana często po interwencji chirurgii plastycznej w celu szybszego zregenerowania skóry twarzy i ciała, po peelingu praz zabiegach laserowych. Wraz z wiekiem zmniejsza się ukrwienie skóry, zmniejszając w ten sposób zdolność doprowadzania do niej tlenu i składników odżywczych i uwalniania z niej. Wszystko to prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. Mezoterapię można łączyć z wprowadzeniem botoksu, kwasu hialuronowego do zmarszczek i wszystkimi innymi niechirurgicznymi zabiegami. Dzięki serii zabiegów skóra twarzy staje się gładka, napięta i zrewitalizowana, odzyskuje blask i nawilżenie. Stosuje się go do twarzy, dekoltu oraz ciała. Zajmuje od 3 do 6 zabiegów, w zależności od wprowadzonych produktów. Mezoterapia- Szczecin często bywa niezbędna w usuwaniu cellulitu i modelowaniu ciała. Zapewnia penetrację składników aktywnych w głąb skóry, do której nie docierają kremy przeciw cellulitowi. Oprócz eliminacji cellulitu, terapia ta pomaga zwalczać blizny, a także zmniejszać rozstępy. Składniki aktywne są wstrzykiwane bezpośrednio w strefę leczonego problemu, co pomaga w zastosowaniu ich większej koncentracji. Ze względu, że jest to terapia niechirurgiczna, nie pozostawia po sobie żadnych śladów w postaci nawet najmniejszych blizn. Pierwsze efekty mezoterapii zwykle pojawiają się miesiąc po zabiegach. Czas trwania terapii jest określony przez specjalistę, który ją wykonuje i jest indywidualny dla każdego.

Liczbę procedur określa się w zależności od rodzaju usuwanego problemu, ponieważ może on wahać się od 3 do 15-20 terapii w odstępie od 1 do 3-6 tygodni. Czas trwania zabiegu wynosi zwykle około piętnastu minut i nie wymaga żadnego konkretnego przygotowania.

 

Related Posts