Jeśli korzystamy z garażu nie tylko jako z miejsca do przechowywania samochodu, ale też trzymamy tam inne przedmioty, to warto pomyśleć o meblach, które ułatwią nam zachowanie porządku w garażu. Odpowiednie umeblowanie garażu sprawia, że ten staje się dużo bardziej funkcjonalny, niż był zanim wstawiliśmy meble.

Regały z metalu

regał metalowy do garażuMeble do garażu nie muszą świetnie wyglądać, ani być skomplikowane konstrukcyjne. Powinny jedynie spełniać swoją funkcję. Czasami zwykły regał metalowy do garażu potrafi zdziałać cuda. Na takim regale możemy poukładać narzędzia, a także wszystkie inne przedmioty, które do tej pory były rozsypane po podłodze garażu. Dzięki takim regałom w łatwy sposób zachowamy porządek w całym garażu. Nie będziemy musieli się bać, że coś spadnie na nasz samochód lub na coś najedziemy, a jednocześnie wszystko będziemy mieli pod ręką. Regał w całości wykonany jest z metalu, więc potrafi znieść naprawdę bardzo dużo. Jego żywotność określana jest na kilkadziesiąt lat. Takie regały się praktycznie nie niszczą. Udźwig i pakowność takich regałów także jest zadowalająca. Na regał możemy nałożyć duży ciężar i nie musimy się bać, że się zawali. Regał pokryty jest lakierem. Lakier nałożony jest metodą proszkową, a następnie utwardzony w wysokiej temperaturze w piecu lakierniczym, przez co jest odporny na zarysowania. W efekcie czego regały do garażu prezentują się bardzo dobrze. Regały dostępne są w wielu rozmiarach i szerokiej palecie kolorystycznej.

Jeśli chcemy kupić takie regały do swojego garażu, to powinniśmy szukać ich w sklepach zajmujących się dystrybucją elementów wyposażenia garażowego lub zamówić przez internet. Kupiony regał dostajemy w częściach i musimy go poskładać samodzielnie w jedną całość, co nie jest trudne.

Related Posts