Kiedy moja siostra zdecydowała się wyjechać ze swoim narzeczonym do Anglii to zaoferowała, że odda mi swój salon kosmetyczny. Jedyne na czym się znam to malowanie paznokci, ale zgodziłam się, ponieważ w salonie pracują profesjonalne kosmetyczki.

Działanie nowoczesnej lampy zachwyciło wszystkie klientki

lampa do paznokci hybrydowychZarządzam teraz salonem, który należy do mnie i utworzyłam nowe stanowisko dla paznokci. Każdy salon powinien oferować malowanie paznokci i uważałam, że to korzystnie wpłynie na wizerunek salonu. Klientek miałam bardzo sporo i wszystkie były zachwycone. Niestety, ale moja stara już lampa do paznokci hybrydowych nie pracowała tak dobrze jak na początku kiedy ją kupiłam. Zresztą nic dziwnego, ponieważ ma już kilka ładnych latach. Doszłam do wniosku, że potrzebna jest mi nowoczesna lampa do paznokci hybrydowych, dzięki której będzie mi się lepiej pracowało. Z zakupem nie było problemu, ponieważ miałam już wybrany konkretny model, który był dostępny od ręki. Nowa lampa do paznokci hybrydowych pojawiła się w moim salonie już następnego dnia. Pierwsza miała okazję z niej skorzystać pani Krysia, która co cztery tygodnie przychodzi do mnie na paznokcie. Od razu zauważyła różnicę i była zachwycona. Lakier o wiele szybciej schnął a lampa była komfortowa i łatwa w użyciu. Na dodatek była na tyle duża, że można tam zmieścić swobodnie całą dłoń. Każda klientka, która mnie odwiedziła od razu zauważyła, że jest nowa lampa do paznokci hybrydowych i widziałam, że są bardziej zadowolone z moich usług.

W salonie używam obecnie tylko sprzętu dobrej jakości, ponieważ dokładnie wiem jakie to jest ważne. Salon działa doskonale i zawsze jak rozmawiam z siostrą to z dumą jej o wszystkim opowiadam. Jest szczęśliwa, że tak doskonale daję sobie radę.

 

Related Posts