Gabrysia jest moją najlepszą przyjaciółką. Znamy się od przedszkola i od razu bardzo polubiłyśmy. Nawet wybrałyśmy się do tego samego liceum. Gabrycha jest super i dlatego postanowiłam kupić jej coś fajnego na urodziny, które ma w przyszłym miesiącu.

Wybór modnej biżuterii dla przyjaciółki

biżuteria celebrytkiNiby miałam jeszcze miesiąc czasu, żeby coś kupić, ale wolałam zacząć wcześniej. Obawiałam się, że jak nie znajdę nic interesującego to zostanę bez prezentu dla przyjaciółki a na to nie mogłam sobie przecież pozwolić. Weszłam najpierw do sklepu jubilerskiego. Gabrysia uwielbia biżuterię i liczyłam, że znajdę tam coś godnego uwagi. W gablocie była biżuteria celebrytki, która od razu wpadła mi w oko. Z Gabrysią mamy tak podobne gusty, że wiedziałam od razu, że jak coś podoba się mi to jej też będzie. Dokładnie przyjrzałam się tej biżuterii i zauważyłam, że jest wykonana z prawdziwego srebra. Poprosiłam sprzedawcę, żeby ją wyjął, ponieważ chciałam łańcuszek przymierzyć i upewnić się czy długość jest odpowiednia. Ta biżuteria celebrytki tak mi się spodobała, że musiałam ją kupić. Miałam stuprocentową pewność, że mojej przyjaciółce się to na prawdę bardzo spodoba. Cena była znośna i od razu zaczęłam zastanawiać się nad drugim kompletem. Razem nosiłybyśmy taką samą biżuterię i na pewno świetnie byśmy wyglądały. Wzięłam również dla siebie ten sam łańcuszek, ale o zapakowanie poprosiłam tylko ten dla Gabrysi. Ledwo wybrałam się szukać prezentu a już znalazłam idealny. Lepiej być nie mogło.

Gabrysi do dnia urodzin nie zdradziłam jaki prezent ode mnie dostanie. Chciałam, żeby to była niespodzianka. Próbowała zgadywać, ale nie nie trafiła. Wiedziałam, że dostanie wyjątkowy prezent ode mnie i to było najważniejsze. Musi cierpliwie czekać do urodzin.

 

Related Posts