W dzisiejszych czasach, gdzie właściciele czworonóg mają zdecydowanie większą świadomość odnośnie tego ja prawidło dbać o swoich podopiecznych ważne stało się także ich prawidłowe żywienie, a co za tym idzie wielu właścicieli poszukuje karm, które były by zdrowe i smakowały ich zwierzakom.

Naturalne karmu Lunderland – wady i zalety

lunderland sklepJedną z ciekawszych propozycji tak dla posiadaczy kotów, jak i psów mogą być karmy niemieckiego producenta Lunderland. Są to karmy przygotowywane tylko i wyłącznie  naturalnych składników, bez jakichkolwiek sztucznych barwników, wzmacniaczy smaków itd, Dzięki temu stanowią one zdrowe i bezpieczne uzupełnienie diety kota, jak i psa w każdy wieku. Ponadto producent w swojej ofercie ma nie tylko karmy, ale i także dodatkowe produkty odżywcze, które pozwalają nam zadbać o wszystkie potrzeby czworonożnych podopiecznych. Zaletą tych produktów jest także i to, że wszystkie elementy z jakich składają się karmy pochodzą z certyfikowanych upraw i hodowli opatrzonych znakiem bio, co światczy o tym, że są one w stu procentach naturalne. O samą ofertę nie trudno ponieważ można już obecnie znaleźć lunderland sklep, który zajmuje się dystrybucja. Jak jednak każde rozwiązanie tak i to ma swoje minusy, pierwszym jest tu na pewno cena. Naturalne karmy niestety do tanich nie należą, a ta opatrzona certyfikatami bio jest jedną z droższych dostępnych na rynku. Drugim minusem jest także fakt, że karma z racji tego, że składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników, ma specyficzny smak i zapach, który o dziwo ie podchodzi każdemu zwierzakowi. Zwłaszcza te przyzwyczajone do karm z dużą ilością sztucznych dodatków mogą mieć problem z przedstawieniem się.

Karmy lunderland to dobra propozycja by zadbać o zdrowie i dobrą kondycje naszego czworonożnego podopiecznego, należy się jednak liczyć z tym, że może być to dla nas dość kosztowne, jak i że nie każdy zwierzak będzie chciał naturalne karmy jeść, przynajmniej w większej ilości, dlatego nim zdecydujemy się ich używać warto na próbę kupić jedynie małą paczuszkę czy puszeczkę. 

 

Related Posts