Zadbane paznokcie pomalowane na modny kolor dodadzą każdej kobiecie uroku. Paznokcie mogą być jednobarwne i we wzorki, błyszczące, matowe, a nawet brokatowe i strukturalne. Na rynku można dostać naprawdę wiele różnych rodzajów lakierów. Niestety, wiele z nich jest bardzo nietrwałych.

Trwały manicure hybrydowy

manicure hybrydowy katowiceJuż po kilku dniach płytka lakieru może być zarysowana, odpryskiwać. Przez to paznokcie wyglądają gorzej, niż gdyby nie były pomalowane wcale. Wtedy nie pozostaje nic innego jak zmyć cały lakier i pomalować paznokcie na nowo. Warto jednak rozważyć inną opcję, jaką jest manicure hybrydowy Katowice. Jego trwałość szacuje się nawet na dwa tygodnie. W tym czasie lakier będzie idealnie lśnił, nie będzie też odprysków. Brak lakieru będzie widoczny tylko przy wale paznokciowym – paznokieć rośnie, więc trzeba lakier uzupełniać. Jest to fantastyczna opcja dla kobiet, którym marzy się trwały i estetyczny manicure. Można go zrobić w salonie kosmetycznym, a także w domu. Na początku trzeba wypolerować płytkę paznokcia, wyrównać brzeg i odtłuścić płytkę. Potem nakłada się lakier kolorowy i utwardza się go pod lampą ledową. Potem nakłada się drugą warstwę lakieru kolorowego (czasem jest to zbędne, w zależności od lakieru), a następnie top cote, czyli lakier zabezpieczający. Ważne jest by pomiędzy poszczególnymi warstwami przecierać paznokcieć cleanerem. Jeśli na paznokciach ma być zdobienie, takie jak brokat to należy go nakładać kiedy lakier jest jeszcze wilgotny i dopiero potem utwardzić go pod lampą.

Manicure hybrydowy jest obecnie bardzo popularny. Nie tylko pięknie się prezentuje przez dlugi czas, ale też jego wykonanie nie jest bardzo skomplikowane. Warto inwestować w dobrej jakości lakiery, które zapewnią niesamowity efekt, jak również w mocne ledowe lampy do utwardzania.

Related Posts