Nie wiem, dlaczego, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji nauczyć się języka angielskiego nawet biorąc pod uwagę fakt, że pracowałem w międzynarodowej firmie. Pracownicy już od dłuższego czasu prosili szefa, że dłużej tak być nie może, że przybywa nam kontrahentów zagranicznych, a nie znamy jeszcze tak dobrze języka obcego, dlatego ten szybko miał coś wymyślić dla nas.

Zapisy na kurs języka angielskiego

kursy językowe dla firm warszawaSzef jednak stwierdził, że nie ma miejsca w naszej firmie, aby móc szybko i sprawnie zorganizować taki kurs, dlatego raczej wolał sprawdzić bogatą ofertę firm szkoleniowych, które działają w mieście tak, aby wszyscy pracownicy mogli zapisać się na dowolne zajęcia w mieście, które odbywają się w odpowiednio przystosowanych do tego miejscach. Na pewno dzięki temu kursy językowe dla firm warszawa będą bardzo atrakcyjne dla każdego. Moja koleżanka z recepcji była chyba najbardziej zadowolona z takiej możliwości z tego względu, że faktycznie  kursy językowe dla firm przydadzą jej się najbardziej biorąc pod uwagę praktycznie codzienny kontakt telefoniczny ze wszystkimi klientami. W końcu nieznajomość języka angielskiego może naszej firmie szkodzić, dlatego nic dziwnego, że nasz szef dał nam wolną rękę odnośnie wyboru odpowiedniego dla nas terminu. Teraz faktycznie kursy językowe dla firm możemy przechodzić dokładnie wtedy, kiedy jest to nam na rękę. Z jednej strony byłem bardzo zmotywowany, z drugiej miałem do wyboru paru lektorów oraz placówek w mieście.

Chociaż i tak wiem, że najlepiej byłoby gdyby takie szkolenie organizowane było bezpośrednio w naszym biurze, co na pewno dla każdego pracownika byłoby o wiele bardziej komfortowe. Jednak kursy językowe dla firm odbywały się w mieście i szczerze mówiąc nie stanowiło dla nas to żadnego problemu.

Related Posts