Moja żona mi dzisiaj powiedziała, że nasze dywaniki samochodowe, które mamy w samochodzie chyba już straciły swoją żywotność. Nie mogłem się doczekać, aż zobaczę, jak wygląda teraz mój samochód. Okazało się, że faktycznie auto bez dywaników samochodowych nie dość, że prezentuje się kiepsko, to jeszcze brud wżera się w podłogę, czego można praktycznie w ogóle nie doczyścić.

Sklepy z dywanikami samochodowymi

dywaniki samochodowe vw passatPostanowiłem sprawy wziąć w swoje ręce i poszedłem do znajomego mi sklepu w naszym mieście, który oferował na przykład dywaniki samochodowe do znanych modeli samochodów. Po wejściu widziałem wiele dywaników rozwieszonych do wglądu dla klienta. Były nawet ich różne wzory. Do tej pory myślałem, że faktycznie są jedynie dywaniki gumowe oraz materiałowe, a teraz się okazuje, że jest ich naprawdę mnóstwo. Są dywaniki samochodowe zamienne, ale także takie, które pasują tylko do wybranego modelu samochodu. Jak widzicie opcji do wyboru jest mnóstwo i tak naprawdę warto będzie sprawdzić parę dywaników, aby móc wybrać dla siebie idealny. Z jednej strony chciałem, aby dywaniki samochodowe vw passat pasowały zarówno z przodu – czyli przy siedzeniu kierowcy i pasażera, ale i z tyłu. Te dywaniki do auta z tyłu faktycznie były tańsze i cieszyło mnie to bardzo. Pracownik w sklepie – mój znajomy – powiedział mi także, że w przypadku kupowania dywaników samochodowych w zestawie będę mógł jeszcze bardziej zaoszczędzić. To było dla mnie w zupełności wystarczające.

Postanowiłem raz a dobrze wydać kilkadziesiąt złotych z nadzieją, że nie będę musiał się już więcej martwić o to, jak będzie wyglądał mój samochód od środka. Wszystkie dostępne dywaniki samochodowe były zamiennikami, więc oszczędziłam też drugie kilkadziesiąt złotych w porównaniu do oryginalnych.

Related Posts