Zauważyłam, że często moda powraca po wielu latach. Czasami w tej samej odsłonie, czasami nieco bardziej zmodyfikowanej. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ niejednokrotnie byłam smutna z powodu tego, że na topie nie są już rzeczy, które bardzo lubiłam nosić.

Sklepy z modnymi jeansami

jasne jeansy damskie z dziuramiPamiętam, że kiedy przestałam już rosnąć i kupowałam jeden i ten sam rozmiar ubrań, mama zaczęła mi tłumaczyć, abym tych lepszych nie wyrzucała kiedy wyjdą z mody, bowiem za jakiś czas moda na nie z pewnością powróci. Niestety nie posłuchałam w tym względzie mojej mamy i dziś bardzo tego żałuję. Szybko przekonałam się, że mama miała rację ponieważ kiedy tylko dorosłam do mody wróciły spodnie z wysokim stanem, a ja dzięki temu, że mama swoich nie wyrzuciła, nie musiałam kupować nowych egzemplarzy. Pamiętam, że kiedy byłam w piątej klasie podstawówki niezwykle modne były jeansy z dziurami, które bardzo polubiłam. Niestety jeszcze wtedy rosłam, więc swoje stare jeansy musiałam wyrzucić. Tymczasem okazało się, że od roku znów powróciła moda na mój ulubiony typ spodni, czy właśnie na jasne jeansy damskie z dziurami. Ponownie przejęłam spodnie po mamie, lecz postanowiłam też kupić sobie nowe ponieważ uwielbiam tego typu jeansy i chciałam ich mieć jak największą ilość. Jedne spodnie udało mi się zakupić u nas w sklepie odzieżowym w mieście, lecz dopiero kiedy zajrzałam do internetu przekonałam się, że tutaj jest znacznie większy wybór pod względem spodni z dziurami zwłaszcza, kiedy właśnie stały się na topie.

Dzięki temu, że stały się one tak popularne, znalazłam również filmiki na których dziewczyny pokazują jak przerabiają swoje normalne spodnie na takie z dziurami. Zauważyłam jednak, że kupione spodnie nie targają się bardziej niż są potargane czego nie można powiedzieć niestety o własnoręcznie przerobionych egzemplarzach.

Related Posts