Dzisiaj z mężem zrobiliśmy sobie wolniejszy wieczór. Ostatnio mieliśmy dużo spraw na głowie i potrzebowaliśmy trochę oddechu. W pracy dużo zleceń i wszystko na naszych głowach. Mieliśmy trochę zaległości ze względu na to, ze braliśmy ślub i byliśmy w podróży poślubnej. Czas bardzo udany i wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy.

Zdjęcia ślubne były idealne

niepowtarzalne zdjęcia ślubne - bydgoszczJakiś czas temu dostaliśmy od fotografa zdjęcia ale nawet nie mieliśmy czasu żeby je na spokojnie sobie obejrzeć. Dzisiejszy wieczór spędziliśmy w domu z ciastem i winkiem i oglądaliśmy wszystkie zdjęcia, które dostaliśmy od fotografa. Było ich naprawdę bardzo dużo. Fotograf był świetny w swojej pracy. Polecił nam go znajomy, który także korzystał z jego usług i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Sporo nam towarzyszył. Był z nami już w trakcie ubierania się, w kościele, na weselu a później także w podróży poślubnej. Byliśmy nad morzem i wówczas zdecydowaliśmy się jeden dzień poświęcić na sesję zdjęciową. Pogoda była idealna i marzyłam o sesji w wodzie w sukni ślubnej. Niepowtarzalne zdjęcia ślubne – bydgoszcz bardzo mi się podobały. Fotograf wydaje mi się, że uchwycił każdy moment na naszym ślubie. Mamy sporo pamiątek z rodziną i przyjaciółmi. Na pewno chętnie będziemy wracać do tych wspomnień a dzięki zdjęciom będzie to możliwe. Kupiliśmy piękne albumy przez Internet i dzisiejszy wieczór poświęciliśmy także na segregowanie zdjęć i wkładanie ich do albumów.

Wszystko pięknie teraz wygląda. Ja lubię porządek w zdjęciach. Zdjęcia ślubne mają swoją magię i urok a kiedy są ładnie poukładane jeszcze chętniej się je ogląda. Bardzo się wzruszyłam że mamy już wesele za nami a jeszcze przed nami tyle pięknych i wspólnych chwil, których już nie mogę się doczekać. Fotograf był idealny i cieszę się, że na niego trafiliśmy.

Related Posts