Nasza firma zajmowała się głównie sprzedażą, a od jakiegoś czasu odkryliśmy, że portal internetowy allegro bardzo dobrze radzi sobie ze ściąganiem kupujących, którzy zainteresowani są naszymi produktami. Przez długi czas analizowaliśmy, jak powinny wyglądać aukcje internetowe w taki sposób, aby przeciągały uwagę wszystkich klientów, gdyż nasza konkurencja korzystała z naprawdę ciekawych szablonów, które prezentowały się bardzo dobrze.

Atrakcyjne szablony aukcji

szablony aukcji allegro

Postanowiliśmy i my zainwestować w odpowiedni szablon aukcji allegro, aby przede wszystkim wyróżniać się z tłumu i sprawić, że nasza oferta na tym portalu będzie bardzo dobrze widoczna. Szablony aukcji allegro projektowane są zarówno przez grafików freelancerów, ale także przez całe agencje reklamowe, które specjalizują się właśnie w takich zadaniach. Chcieliśmy, aby nasz szablon był zarówno bardzo estetycznie wykonany, ale także był funkcjonalny i mógł sprawić, że umieszczanie produktów na aukcji będzie bardzo proste. Szablony aukcji, które spotykaliśmy u konkurencji były bardzo atrakcyjne, przez co mieliśmy naprawdę ciężki temat i orzech do zgryzienia, aby sprawić, że klienci wybiorą właśnie naszą ofertę spośród wielu. Zgłosiliśmy się więc do jednego z wielu grafików, który ogłaszał się na portalu ogłoszeniowym w naszym mieście, aby zaproponował nam jakieś ciekawe rozwiązanie, które nie będzie również drogie, a skuteczne. Został nam zaoferowany szablon, który bardzo dobrze pasował do naszej branży i mogliśmy praktycznie od razu go wdrożyć do wykorzystania.

Firma podpowiedziała nam nawet, co powinniśmy zrobić, aby jak najlepiej przedstawić naszą ofertę i zwiększyć sprzedaż. Takie podejście na pewno sprawiło, że nabraliśmy zaufania do projektantów i oddaliśmy im również inne kwestie graficzne do zrobienia w naszej firmie.

Related Posts