Szef to tez człowiek. Wiem to z doświadczenia, bo sam zatrudniam stuosobową ekipę. Staram się być ludzki i empatyczny dla moich pracowników. Chcę, żebyśmy wspólnie oderwali się trochę od szarej rzeczywistości, rutyny i wzięli udział w firmowej imprezie. Tylko od czego zacząć? I jaką formę spotkania wybrać?

Spotkanie dla pracowników w Łodzi

organizacja imprez firmowych w ŁodziZ jednej strony mówi się, że nie samą pracą człowiek żyje. Natomiast z drugiej stare przysłowie przypomina, że „bez pracy nie ma kołaczy”. Co jest najlepszym rozwiązaniem? Znaleźć pracę, którą lubimy i sprawia nam przyjemność, albo sprawić, żeby taka się stała. Ja, jako pracodawca, chcę, alby ludzie, których zatrudniam, czuli się doceniani i lubili swoją pracę. Uważam, że z takiego układu popłyną obustronne korzyści. Ważne są także nastroje i relacje w grupie. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty, zdecydowałem się na zorganizowanie wyjazdowej imprezy dla moich ludzi. Tylko od czego powonieniem zacząć? Mam wystarczająco dużo obowiązków, żeby jeszcze nadzorować całe przygotowania. Rozwiązanie jest proste: organizacja imprez firmowych w Łodzi przez wykwalifikowane osoby. Kiedy skontaktowałem się z takim przedsiębiorstwem, byłem pod wielkim wrażeniem ilości świadczonych przez nich świadczonych. Dostałem wiele możliwości i propozycji imprez firmowych. Znalazły się tam oferty na wyjazdy bliższe i dalsze, krajowe i zagraniczne, aktywne i bardziej stonowane, a niektóre nawet całkiem szalone. Teraz moim jedynym „problemem” jest wybór formy i miejsca naszego spotkania.

Jako szef firmy uważam, że mały relaks nikomu nie zaszkodził, a wręcz przeciwnie. Myślę, że każdy pracodawca powinien zadbać o swoich pracowników i co jakiś czas zaprosić ich na mniej formalne spotkanie firmowe. Co im zaproponujemy? To właściwie nasz wybór, a możliwości jest tak dużo, że można przebierać w ofertach. Sam się już nie mogę doczekać.

Related Posts