Niedawno adoptowaliśmy z mężem małego chłopczyka. Dziecko nigdy nie miało prawdziwego przyjęcia urodzinowego. Postanowiliśmy urządzić mu wielką imprezę urodzinową z prezentami, żeby zrekompensować mu minionych kilka lat. Nasz synek jest bardzo zafascynowany motorami i samochodami. Ostatnio spodobał mu się na ulicy pojazd elektryczny dla dzieci. Uzgodniliśmy, że kupimy mu podobny.

Poszukiwania elektrycznego motorka dla dziecka

motor elektryczny dla dzieciZaczęliśmy poszukiwania od sklepów internetowych. Wybór był bardzo duży. Były modele na baterie i na akumulator. Na dwóch kółkach, jak i na czterech. Niektóre były bardzo zaawansowane i miały dużo funkcji dodatkowych, pozostałe umożliwiały tylko jazdę. Nasz syn najbardziej lubił motory, dlatego zdecydowaliśmy się na taką zabawkę. Byliśmy nawet zgodni do tego, jaki model mu kupić. Wybraliśmy się jednak do sklepu stacjonarnego, żeby mieć pewność co do jakości motorka. Na miejscu pokazaliśmy interesującą nas zabawkę na telefonie i zapytaliśmy czy możemy obejrzeć taki motor elektryczny dla dzieci. Motorek wyglądał bardzo dobrze. Newralgiczne części, które mogłyby często się psuć był metalowe, więc trwałe i solidne. Siedzisko dla dziecka było wygodne i miękkie, więc synek miałby wygodnie. Zdecydowaliśmy się na model z akumulatorem, żeby nie musieć ciągle pamiętać o wymianie baterii. Prąd mieliśmy w domu cały czas, więc nie będzie problemow z ładowaniem. Zdecydowaliśmy się na zakup.

Synek był bardzo zadowolony z prezentu. Motorek okazał się bardzo prosty w obsłudze i dziecko nie miało z nim problemów. Akumulator był energooszczędny więc ładowanie nie obciąży zbytnio naszego budżetu. Dużą jego zaletą okazało się też to, że koła wykonane były z materiału, który bardzo łatwo się czyściło, dzięki czemu po powrocie do domu można było szybko wyczyścić koła i wstawić motorek do pokoju.

Related Posts