Organizuje roczek swojej chrześniaczki i poszukuje dobrej jakości cateringu z okolic Poznania. Sama nie gotuje zbyt dobrze i zajmuje mi to za dużo czasu. Gdy ostatnio korzystałam z usług cateringowych, nie byłam niestety zadowolona. Tym razem chodzi o moją chrześniaczkę i chciałabym, aby wszystko odbyło się bez niespodzianek.

Dobry catering to niełatwa rzecz!

dobry catering poznańWśród gości będzie kilka osób na diecie wegańskiej oraz jedna z cukrzycą dlatego poszukuje profesjonalnych firm, które podejdą odpowiedzialnie do sprawy i uwzględnią specyfikę odżywiania się niektórych gości, przygotują posiłki odpowiednie dla nich. Nasza rodzina jest duża i na roczku chrześniaczki — Klary, będzie ponad 20 osób. Ważną informacją jest to, że na imprezie rodzinne będą także dzieci w wieku przedszkolnym. Ze względy na specyfikę tej grupy interesuje mnie naprawdę dobry i tani catering Poznań w swojej ofercie posiada wiele kuszacych ofert, ale mnie interesują profesjonaliści. Koleżanka opowiadała mi o sprawdzonej firmie, która dostarczyła catering na czas, obsługa była bardzo uprzejma i pomogła wnieść jedzenie do jadalni, rozłożyć serwis do kawy i schować do lodówki co trzeba. Wyrobili się z realizacją zamówienia w jeden dzień, mimo że obejmowało ono posiłki dla 40 osób. Dobry catering powinien nie tylko dobrze smakować, ale równie dobrze wyglądać. Zależy mi więc aby posiłki były podane estetycznie i na ładnej zastawie. Moja starsza siostra — matka Klary i jej mąż, powierzyli mi organizację roczku ze względu na to, że wyjechali w ważnych sprawach służbowych, a wracają nocnym lotem dzień przed urodzinami  i niestety nie będą mieli czasu na przygotowanie. Mam nadzieje, że będę mogła polecać usługi firmy, której zaufałam. Ustaliliśmy, że wszystko będzie odpowiednio ciepłe i podane na podgrzewany tacach, aby nie ostygnąć. Ze względu na dobre opinie firmy, zdecydowałam się również na cocktail bar.

Zapewnili, że podczas przygotowywania posiłków uwzględnią obecność dzieci, wegan i mojego brata chorego na cukrzycę. W ich firmie zatrudnieni są doświadczeni kucharze, którzy zadbają o jakość smaku oraz odpowiednie podanie, a desery i kolacja będą wspaniałym dodatkiem do obiadu, od którego zaczniemy uroczystość.

 

Related Posts