Miałem wydrukować dla swojej uczelni kilkaset ulotek reklamowych w dość niestandardowym formacie. Z racji tego, że lubię wyzwania stwierdziłem, że na pewno bardzo dobre sobie poradzę z tym zadaniem i przede wszystkim mój szef będzie ze mnie zadowolony. Stwierdziłem, że najlepiej będzie skorzystać z drukarni, która jest polecana na rynku.

Jak korzystać z drukarni

reklamowe wydruki wielkoformatowe w ŁodziCo także przełoży się na prostotę zamówienia. Kiedyś zdarzało mi się zlecać ulotki reklamowe, jednakże w formacie, który był o wiele bardziej popularny, jednak wiedziałem, że i z tym zamówieniem drukarnia sobie poradzi. Przy wyborze odpowiedniej drukarni offsetowej kierowałem się przede wszystkim opiniami, które udało mi się znaleźć w Internecie, gdyż był to dla mnie wystarczająco dobry powód, aby skorzystać z tej firmy, a nie innej. Jeśli chodzi o reklamowe wydruki wielkoformatowe w Łodzi, to na pewno chcecie skorzystać z firmy, która działa w tej branży od lat, co przełoży się na jakość realizacji zamówienia oraz na to, że oferowane materiały reklamowe, które możecie otrzymać będą o wiele ładniejsze. Zacząłem więc przygotowywać projekt graficzny, który przekazałem później do drukarni. Okazało się, że musi być on odpowiednio dobrze przystosowany, aby drukarnia offsetowa oraz wszelkie maszyny, które w niej działały mogły pracować w 100%. Nie miałem przygotowanego projektu aż pod takim kątem, jednak okazało się, że firma może poradzić sobie z tym tematem za mnie i pomóc mi w tej kwestii ulotek oraz folderów. Uważam więc za bardzo łatwe zamawianie druku i faktycznie można spodziewać się atrakcyjnych rabatów, jednak trzeba przekroczyć określoną wielkość zamówienia.

Moje zamówienie było stosunkowo niewielkie, gdyż w odróżnieniu od największych firm i korporacji, które zamawiały kilka tysięcy ulotek reklamowych, czy też folderów w ciągu miesiąca moje zamówienie było bardzo małe, ale i tak czułem, że firma bardzo się dla mnie angażuje.

Related Posts