Dzień ślubu to dzień niezwykły, dlatego też wymaga niezwykłych rozwiązań. Ja zdecydowałam się nie tylko nie zwykłe zdjęcia ze ślubu oraz z wesela, ale również na profesjonalnie wykonaną na sesję ślubną. Zależało mi jednak na tym, aby na zdjęciach było więcej osób, niż tylko ja i mój świeżo upieczony mąż. Dlatego właśnie skorzystałam z usług fotografa, który dostosowywał swoją ofertę bezpośrednio do potrzeb klienta.

Sesja dla nowożeńców i nie tylko

Sesja ślubna ŚląskNa szczęście jeżeli w grę wchodzi sesja ślubna Śląsk oferuje bardzo wiele rozwiązań. Ja zdecydowałam się na zdjęcia wykonywane przez fotografa, który doskonale odpowiadał na potrzeby klientów. Przede wszystkim jestem bardzo zadowolona, że na zdjęciach nie figuruje my tylko ja i mój mąż, ale również więcej osób z naszej rodziny. Ponieważ w życiu każdego człowieka bardzo ważni są rodzice, również oni zostali zaproszeni na sesję ślubną. Chociaż na zdjęciach to ja i mój mąż jesteśmy w centrum wydarzeń, bardzo się cieszę że zostali również uwiecznieni właśnie nasi rodzice. Wszystkie zdjęcia są wspaniałe, a niektóre zdjęcia są również urocze przedstawiają na przykład moment, kiedy nasze matki patrzą na nas z widocznym rozczuleniem, podczas gdy my podchodzimy do siebie. Moim zdaniem jest to doskonałe uwiecznienie faktu, że teraz wraz z mężem tworzymy osobną komórkę społeczną, jaką jest rodzina a jednocześnie nie zapominamy o naszych rodzicach. 

Fotograf, na którego usługi się zdecydowałam jest naprawdę doskonałym specjalistą. Przede wszystkim jego zdjęcia doskonale oddają charakter nowożeńców. Dodatkowo fotograf zna naprawdę wspaniałe miejsca, w których przeprowadza sesję, w związku z czym brak pomysłu ze strony małżonków nie stanowi żadnego problemu. Atutem jest również fakt, że ceny usług fotografa są konkurencyjne.

Related Posts