Moje dziecko jest bardzo energiczne i chyba nawet ponad przeciętną. Jej koleżanki jak się im przyglądam, to są jakieś spokojniejsze. Gdy jest ładna pogoda, to moja córka większość czasu spędza na podwórku. Nie lubi siedzieć w domu, nie interesują ją telefony ani inne nowocześniejsze gadżety. Woli normalną rzeczywistą zabawę i za to ją pochwalam.

Nowe rajstopki dla córki

rajstopy dziecięce sklepJednak przez zamiłowania córki do przyrody, mam więcej prania i dużo wydatków. Ostatnio postanowiłam wybrać się dla niej po rajstopy dziecięce sklep jest położony niedaleko jej szkoły, więc miałam czas, zanim ja odebrałam, by coś wybrać. Potrzebowałam rajstop bardzo dobrych gatunkowo i grubszych, żeby się za szybko nie rozdarły. Rozumiem, że po jakimś czasie wszystkie się mogą przetrzeć i lekko zniszczyć, ale chociaż żeby na kilka razy były. Tych wysłużonych oczywiście też nie wyrzucam, tylko zakładam córce do zabawy na podwórku, bo szkoda. Ucieszyłam się, bo w sklepie był spory asortyment rajstop i zauważyłam, że dużo znajomych mam tam kupowało coś dla swoich dzieci. Poznałam firmę rajstop, kojarzyła mi się, że kiedyś miałam coś z tej marki i było nie do zdarcia. Akurat też była promocja przy zakupie więcej niż dwóch sztuk, więc promocja akurat dla mnie. Postanowiłam kupić z pięć par w różnych kolorach. Tego nigdy nie za wiele, zawsze się przydadzą. Jedne rajstopy wzięłam w bieli kości słoniowej na różne akademie i uroczystości szkolne, a inne w żywszych kolorach.

Moje dziecko teraz może sobie biegać i szaleć do woli. Rajstopy prałam już dwa razy, córka sporo w nich biegała i nic się z nimi nie stało. Muszę przyznać, że gatunkowo są bardzo dobre i miły materiał. Na pewno będą nam długo służyć. Muszę też sprawdzić, czy dla dorosłych przypadkiem takich nie robią.

Related Posts