W tym roku postanowiłam z moją siostrą, że musimy spędzić urlop razem. Od czasu gdy ona ze swoją rodziną przeprowadziła się do innego miasta bardzo rzadko się widujemy. I tak naprawdę tęsknimy za kontaktem z sobą bo zawsze byłyśmy blisko.

Wspaniały rejs z rodziną

rejsy rodzinneJednak żeby wybrać się całymi rodzinami z dziećmi musieliśmy znaleźć bardzo ciekawą ofertę. Nasze dzieci są w różnym wieku i każde chciałoby robić coś innego. Stwierdziłyśmy, że musi być to coś takiego czego jeszcze nie przeżyli. Zaczęłam szukać różnych pomysłów w internecie. I tam zobaczyłam ofertę na rejsy rodzinne, które bardzo mnie zainteresowały. Gdy przeczytałam wszystkie informacje o tych rejsach stwierdziłam, że to może być coś dla nas. Oczywiście powiedziałam od razu o tym pomyśle siostrze, która chwilę po tym dzwoniła już do mnie żeby powiedzieć jak bardzo się jej to rozwiązanie podoba. Taki rejs byłby bowiem interesujący dla każdego. Myślę, że zarówno dzieci jak i my byśmy mogli wspaniale odpocząć a także zobaczyć więcej niż podczas standardowej wycieczki. Taki rejs nie należał też do najdroższych. Także zarezerwowałam dla nas tą wycieczkę. Z siostrą nie mogłyśmy doczekać się tego jak będzie. Zresztą dzieci też były bardzo podekscytowane. Sam rejs był bardzo interesujący. W sumie to były chyba moje najlepsze wakacje. Było tam dużo atrakcji dla dorosłych i dzieci. W sumie to c chwilę byliśmy czymś pozytywnie zaskoczeni.

Warunki noclegowe też były na najwyższym poziomie. A jedzenie było pyszne. Były także specjalne potrawy dla dzieci, które im bardzo smakowały. Nie przypuszczałam, że tak świetnie możemy spędzić ten czas razem. Już myślimy o tym żeby za rok znów wyruszyć w taki rejs i może tym razem nawet w większym gronie. Bo myślę z siostrą o tym żeby zabrać też rodziców.

Related Posts