Bardzo lubiłam przygotowywać paczki świąteczne dla pracowników, sprawiało mi to wiele radości. Co roku starałam się je jakoś różnicować, jakoś ich zaskoczyć, by prezenty nie były w kółko takie same. Raz stawiałam na kawy i herbaty, innym razem na słodkości, czy na świąteczne dekoracje do wieszania na choince.

Błyskawiczne cięcie sklejki

szybkie cięcie laserem sklejkiW tym roku postanowiłam przygotować miks wszystkiego, tak by każdy w paczce znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Kupiłam po jednej kawie, herbacie i winie, do tego ciasteczka i czekolady. Brakowało mi jednak pomysłu na jakieś ozdoby. Gotowych już dawać nie chciałam, bo na pewno mieli ich dosyć, więc sama je zaprojektowałam. Było logo firmy, choinka z życzeniami świątecznymi, jak również różne inne wzory, bardziej uniwersalne. Takie które można też zastosować na inne święta, nie tylko Boże Narodzenie. Uznałam, że dekoracje ze sklejki będą korzystnym rozwiązaniem. Sklejka jest w zasadzie jak drewno, tylko cieńsza i tańsza. Jednak nie gnie się, ani nie niszczy, więc nie można powiedzieć że to produkt jednorazowy. Jasna sklejka wygląda estetycznie i świetnie się nadaje na ozdoby do wieszania i nie tylko. Niedaleko mnie była firma oferująca szybkie cięcie laserem sklejki. Udałam się tam by dowiedzieć się jak prezentują się ceny i ile konkretnie będę czekać na wykonanie. Panowie powiedzieli, że przy tej ilości wycinania będę mogła odebrać towar jutro. Dla mnie to było bardzo szybko. Cenowo także oferta prezentowała się nadzwyczaj korzystnie.

Wszystkie zamówione przeze mnie dekoracje wyszły cudownie, do niektórych dodałam także ozdobne wstążeczki. Nie zapłaciłam za nie tak wiele, a grunt że pracownikom się podobały. Dzięki nim paczki świąteczne ode mnie były naprawdę wyjątkowe, a ozdoby na pewno sprawdzą się na święta.

Related Posts