Narzeczeni w trakcie organizacji wesela mają wiele spraw do załatwienia. Jedną z nich jest decyzja, czy ingerować w rozmieszczenie gości przy stołach. Przy dużych przyjęciach wydaje się to niezbędne ze względu na chaos, który często się pojawia w sporej, niezorganizowanej grupie osób. Z pomocą przychodzą w tym momencie producenci winietek ślubnych.

Jakie koszty trzeba ponieść na winietki ślubne?

winietki ślubne cenaWizytówki, które ustawiamy na weselnych stołach są obecnie dostępne w wielu wzorach, które różnią się wielkością, kształtem, kolorystyką, a także materiałem użytym do ich produkcji. Kiedy narzeczeni wybierają winietki ślubne cena gra jedną z ważniejszych ról. Należy się liczyć z tym, że im większa liczba gości, tym wyższe koszty winietek. W związku z tym podczas organizacji bardzo dużych przyjęć warto zastanowić się nad kartonowymi wizytówkami, które są najtańsze. Niska cena wcale nie oznacza słabej jakości. Obecnie producenci oferują papierowe winietki elegancko zdobione w wybrane grafiki, brokat lub wstążki. Jeżeli w tym samym stylu utrzymamy zaproszenia oraz weselne menu – otrzymamy stylowy oraz spójny element dekoracyjny. Osoby, które nie boją się wyższych kosztów mogą zdecydować się na winietki z drewna lub pleksy, których ceny zazwyczaj nie przekraczają 5 zł za jedną sztukę. Na rynku znajdziemy również wizytówki dużo droższe, przekraczające nawet 10 zł za egzemplarz.

Natomiast jeśli Państwo Młodzi chcą jeszcze wyraźniej zaakcentować swoje miejsca przy weselnym stole, mogą pokusić się o zakup dedykowanych im niepowtarzalnych, dużych winietek. W tym przypadku ceny oscylują w okolicach 50 zł za parę. Do wizytówek warto dołożyć niewielkie upominki dla gości, np. woreczki pełne cukierków lub pudełeczka z pamiątkowymi magnesami.

Related Posts